Powertürk dinle

2001 yılında kurulan Powertürk, Power Media Group içerisinde dünya almaktadır. Türksat üzerinden bağlanarak Teledünya, Digitürk, D-Smart gibi uydulardan, Powertürk dinle dallı güllü dinle seçeneğiyle dinleyebilirsiniz. Radyonun günümüzdeki sahibi toplama Hakko’dur. Türkiye genelinde dinlenen bir radyodur ve tatlıca yayınları ve yayıncıları bulunmaktadır. Radyoda popüler sabah programıyla açım yapılmaktadır. Hafta içi her sıra bu yayını dinleyebilirsiniz. sabahleyin 06.30 ile 10.00 beyninde bu yayınla başlamaktadır. tamamen türki popüler yayınıyla yan yana en şunca dinlenen ve istenilen şarkılar dinleyicilerle buluşmaktadır. Yapılan sair yayınlar; Eve Dönüş, takkadak İste, Powertürk popüler 40, kısımlar Partisi ve Adrenalin yayınıdır. genel ağ sitemize girerek Powertürk ruhlu izle seçeneğiyle bu yayını dinleyebilirsiniz.

Power Türk uymak isterseniz ideal adrestesiniz.Radyo Türkiye’de en gani aranan ve de dinlenen ulsal radyolardan biridir.2011 yılında merhaba diyen seyircilerine radyo güdük zamanda Türkiye’de tanınan radyo kanallarından biri olmayı başarmıştır.Genel olarak popüler ve canlı yayınlar yapmaktadır.

Power Türk, merkezi İstanbul’da olan, “Power iletişim araçları Grubu”‘na kapalı millî çapta neşriyat yapan, muhtıra neşriyat akışı en iyi, en yeni, en pop ve en unutulmayan türki şarkılardan oluşan 1 gücük ay 2002 yılında cem HAKKO aracılığıyla müesses bir radyo kanalıdır. ayrıca Türksat 2A Uydusu üzerinden ve Digiturk platformu üzerinden bile dinlenebilmektedir. Kurulduğu günden bu yana gerçekleştirdiği ilklerle ve teknolojik yeniliklerle standartları belirleyen POWER TURK, zaman Türkiye’de liderliğini sürdürüyor.

1 şubat 2002 de kurulmuştur.Sahibi Power Mediaya ait 3 radyo henüz bulunmaktadır.Power FM, Power Türk ve Power XL. POWER TURK Türkiye’de 15 merkezde, Digiturk 412.kanalda ve genel ağ aracılığı ile tüm dünyaya eser yapmaktadır.

Power Türk, merkezi İstanbul’da olan, “Power medya Grubu”‘na sınırlanmış millî çapta yayın yapan, jurnal neşriyat akışı en iyi, en yeni, en pop ve en unutulmayan türki şarkılardan oluşan 1 şubat 2000 tarihinde çokluk Hakko tarafından müesses bir radyo kanalıdır. üste Türksat 3A uydusu üzerinden ve Digiturk platformu üzerinden de dinlenebilmektedir. Kurulduğu günden bu yana gerçekleştirdiği ilklerle ve teknolojik yeniliklerle standartları belirleyen radyo, zaman Türkiye’de liderliğini sürdürüyor.

Power turk dinle , power turk İstanbul merkezli eser yapan kaliteli popüler radyolarımızın başında gelmektedir kuruluşu 2002 de toplama hakko tarafından yapılan radyo “power turk önce musiki “ sloganıyla dinleyicilerine her an göz kamaştırıcı dakikalar geçirtmektedir. Power turk dinle mek size sadece çalgı zevki katmayacak özdeş zamanda meslek eğlencesi getirecektir. Power turk kanalını “http://www.canliradyodinle.com.tr/powerturk.html” sadece radyolarınızın frekanslarından dinlemekle yetinmeyip her yerde uymak istiyorsanız size sadece bir tık ötede. bir zamanda türksat üzerinden de dinlenebilecek olan power turk kanalını İstanbul da 99.7 frekansından dinleyebileceksiniz. yakında sizleri ve tüm çalgı zevki olan arkadaşlarınızı power turk dinle meye çağırma ediyoruz. Power turk yalnızca müzik.

Bir önceki yazımız olan Joy Türk dinle başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>