Home » Genel » Powertürk dinle

Powertürk dinle

ÖNCE MÜZİĞİN ADRESİ
1 Şubat 2001 tarihinde Power Medya Grup bünyesinde merkezi İstanbul’da “Önce Müzik” sloganıyla yayın hayatına başlamıştır. Yayın hayatında 10 yılı gerisinde bırakan Powertürk, pop müziğin bir numaralı adresi olmayı başarmıştır. Kaliteli ve ilkeli yayıncılık anlayışıyla dinleyici kitlesini her geçen gün arttırmaktadır.
Günümüzün popüler şarkılarını aralıksız olarak dinleyenleriyle buluşturan Powertürk, karasal yayınlarının yanı sıra uydu ve internet üzerinden de yayın yaparak ülkemizin ve dünyanın en ücra yerlerinden de dinlenebilmektedir. Radyo kanalının ayrıca, bir de aynı isimde TV kanalı bulunmaktadır. Yayın akışında dinleyicinin isteklerine yer vermekte olan radyo’ da bir birinden güzel programlarıyla özellikle genç kesimin büyük beğenisini kazanmıştır. Kurulduğu ilk günden bu güne çıtasını hızla yükselterek, dinleyicilerine sınırsız eğlencenin sınırsız keyfini sürdürmektedir.
Powertürk, stresli ve yorucu geçen iş günlerinde en hareketli parçalarla coşarak, stres’ den ve yorgunluktan uzaklaştırarak zinde bir gün geçirmenize yardımcı olmaktadır. Önce müzik diyerek başarılı profili ile tüm hızıyla yoluna devam etmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>